Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kurumsal Yeni Üyelik Sıkça Sorulan Sorular İletişim
Beyaz Eşya LCD - LED Televizyon Tüketici Elektroniği Ankastre Klima Elektrikli Süpürgeler Küçük Ev Aletleri Isıtma Sistemleri Bilgisayar Sony
Ürün Grupları
E-Posta Listesi

arçelik'ten HABERLER

13.03.2009 17:48:00
Soğutma Sanatı ArtCool Frame Klima Serisi

ARÇELİK, hem soğutma hem de ısıtma yapan, A enerji sınıfı “Artcool Frame Klima” ürün serisini tüketicilerine sundu.

Arçelik Artcool Frame klimalar; küresel ısınma sebebiyle mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıkların yaşandığı yaz aylarında kapalı mekanların vazgeçilmezi olarak artık sadece fonksiyonlarıyla değil, dekoratif olarak da yer almaya başlayacak. Tüketiciler; görsel olarak bir çerçeveyi andıran “Arçelik Artcool Frame” klimaların ön yüzüne diledikleri resim ya da fotoğrafları yerleştirmek kaydıyla, bu ürünü kişiselleştirerek yaşadıkları mekanları daha da güzelleştirebilecekler.

Türkiye klima sektörünün lideri Arçelik A.Ş.; geliştirdiği neo-plasma hava temizleme sistemine, A enerji sınıfı ve iyileştirilmiş ısıtma performansına sahip ürünlere, “Arçelik Artcool Frame” klimaları ekleyerek sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Ana beyaz eşya ürünlerinde olduğu gibi klimada da A enerji sınıfına ait ürünleri Türkiye’de ilk defa piyasaya sunan Arçelik, “Artcool Frame” klimalar ile tüketicilere hem enerji tasarrufu imkanı sunuyor, hem de ürünün ön yüzüne istenilen resim ya da fotoğrafın yerleştirilmesiyle klimalarını kişiselleştirme fırsatını tanıyor.
 


 Yenilikçi ve inovatif yaklaşımını, geliştirdiği ürünlerin teknolojisinde olduğu gibi, tasarımına ve işlevselliğine de taşıyan Arçelik, görsel olarak bir çerçeveyi andıran “Artcool Frame” klimalar ile, tüketicilere yaşadıkları mekanların duvarlarında tercih ettikleri fotoğrafları ve resimleri sergileyerek yaşam alanlarını dekore etme imkanı sunuyor. Böylece tüketiciler, kendi zevklerine ve bu ürünü kullanacakları mekanların dekorasyonuna göre seçecekleri görselleri, Arçelik Artcool Frame klimaların ön yüzüne yerleştirerek hem bu ürünü kişiselleştirebilecek hem de yaşam alanlarını kendi göz zevklerine göre renklendirebilecekler.
 
                                   
 Arçelik’in piyasaya sunduğu Artcool Frame klimalar, ayrıca hem ısıtma hem soğutma yapabilen, A enerji sınıfı performansına sahip. Ayrıca üç boyutlu soğutma teknolojisi ile Neo PlasmaTM hava temizleme ve akıllı çalışma sistemine sahip Arçelik Artcool Frame klimalar, ayrıca çok hızlı soğutma Jet CoolTM ve çok hızlı ısıtma Jet HeatTM teknolojisiyle üretildi.
 
3 boyutlu soğutma teknolojisi sayesinde, daha homojen hava dağıtımı mümkün…
 
Artcool Frame klimalarda yer alan “üç boyutlu soğutma teknolojisi” sayesinde; ortama üflenen hava, normal klimalarda olduğu gibi tek bir noktadan değil, 3 farklı noktadan dağıtılır. Artcool Frame klimanın sağ, sol ve alt kısmında yer alan hava çıkış kanalları yardımıyla, havanın ortamda çok daha dengeli ve homojen olarak dağıtılmasını sağlar. Bu sayede tüketiciler, ortama üflenen havadan rahatsız olmadan serinliğin keyfini sürebilirler…

Türkiyede Üretilen İlk A Enerji Seviyeli Klima
EER: Enerji verim oranı, klimanızın harcadığı elektrik karşılığında ne kadar ısı transferi yapabildiğini gösterir. Avrupa birliği normlarına gore, soğutma konumunda çalışırken, tükettiği 1 Watt elektrik karşılığında, 3,2 Watt’tan (10,92BTU/h) daha fazla ısı transferi yapabilen klimalar A enerji performansına sahiptir. Isıtma konumunda çalışan bir klima için bu değer 3,6 Watt’tır. (12,28 BTU/h) A enerji sınıfı Arçelik klimalar, eşdeğer koşullarda çalışan, aynı kapasitedeki daha düşük verimlilik performansına sahip klimalardan daha az elektrik harcamaktadır.

 

Jet Cool
Hızlı soğutma istenmesi durumunda JET COOL sadece alt kanaldan hava akışı yapacak ve ortamda hızlı soğutma sağlayacaktır.
Uyku Modu
Uyku modunda sadece yan kapaklardan hava akışı yapılacaktır. Böylece klimanızı hava akışından rahatsız olmadan sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.
Üç Boyutlu Soğutma
Frame klimanızı ortama 3 farklı noktadan hava yönlendirerek daha homojen hava dağılımı yapar. Bu sayede daha sağlıklı ve hızlı soğutma sağlanır.


Özel iç ünite tasarımı ile dilediğiniz resmi seçmekte özgürsünüz.
 
Tüm bu teknolojik özelliklerin yanısıra, istediğiniz fotoğraf ya da resmi üzerine yerleştirebileceğiniz A enerji sınıfı Artcool Frame Klimalar şimdi Arçelik bayilerinde sizleri bekliyor…

Diğer Haber Başlıkları

 Ocak 2010 Kredi Kartı Uygulamamız
 Arçelik 100hz LCD ile Daha Net Görüntüler
 Fatura Canavarına Etkin Çözüm INVERTER Klimada
 Grundig Amerikadan Tasarım Ödülü Aldı
 Yeni Orbital En Verimli Buzdolabı
Anket
Sitemizde Hangi Kartın Geçerli Olmasını İstersiniz?
Maximum
Advantage
Cardfinans
Asya Card
arçelik'ten HABERLER
Tüm Haberler
En Çok Satan Ürünler
ARÇELİK 6355 YP 1800 WATT ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
ARÇELİK K 3200 TELVE TÜRK KAHVE MAKİNESİ
ARÇELİK K 2705 EKMEK YAPMAK MAKİNESİ
ARÇELİK K 3190 TELVE TÜRK KAHVE MAKİNESİ
ARÇELİK K 2715 ÇİFT HAZNELİ EKMEK YAPMA MAKİNASI
ARÇELİK 6230 HT 3 PROGRAMLI A SINIFI BULAŞIK MAKİNESİ
ARÇELİK MD 564 IZGARALI MİKRODALGA FIRIN
ARÇELİK 2770 KT 7 KG YOĞUNLAŞTIRMALI ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ
ARÇELİK K 3282 IM INOX ÇAY TİRYAKİ ÇAY MAKİNASİ
ARÇELİK 3285 P SEMAVER
ARÇELİK 565 S MİRODALGA FIRIN
ARÇELİK 70110 - 70111 CK 7.000 BTU A SINIFI KİLMA
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Sipariş İşlemleri
Sipariş İzleme
Sipariş Yardım Formu
Ödeme Bildirim Formu
Alışveriş İşlemleri
Alışveriş Sepeti
Alışveriş Listesi
Alarm Listesi
Ana Sayfa
Müşteri Hizmetleri
Hesap Numaraları
İletişim
Bu sitede HemenAl E-Ticaret Yazılımı kullanılmaktadır.