Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kurumsal Yeni Üyelik Sıkça Sorulan Sorular İletişim
Beyaz Eşya LCD - LED Televizyon Tüketici Elektroniği Ankastre Klima Elektrikli Süpürgeler Küçük Ev Aletleri Isıtma Sistemleri Bilgisayar Sony
Ürün Grupları
E-Posta Listesi

arçelik'ten HABERLER

13.03.2009 17:35:00
Arçelik 100hz LCD ile Daha Net Görüntüler

ARÇELİK LCD TV’ler ile iki kat “DAHA NET” izleyin…

ARÇELİK, kendi teknolojisiyle geliştirdiği 100Hz Motion Plus serisi  LCD televizyonlar ile özellikle spor müsabakaları gibi çok hareketli görüntülerde iki kat daha net görüntü sağlıyor. Bu televizyonlar; 2008 yılı içinde hem Amerika hem de Avrupa’da “tasarım oskarları” olarak adlandırılan “CES Tasarım ve Yenilik” ile “iF Tasarım” ödüllerinin de sahibi oldu…

Arçelik; kendi teknolojisini üretmedeki kararlılığı ve güçlü Ar-Ge’si ile geliştirdiği 100Hz Motion Plus serisi LCD televizyonları piyasaya sundu. 50 hz. standart televizyonlara göre iki kat daha net görüntü sağlayan Arçelik serisi; özellikle spor karşılaşmaları, aksiyon filmleri gibi bol hareketli görüntülerde izleyiciye daha çok netlik ve dolayısıyla daha büyük keyif sunuyor.

Arçelik 100Hz Motion Plus serisi LCD televizyonlar iki farklı teknoloji  tüketicilerin beğenisine sunuldu. İlk adım olarak, en iyi görüntü kalitesini tanımlayan “VisionArt” teknolojisiyle üretilen Arçelik 100Hz Motion Plus serisi LCD ürünler; bu teknolojiyle birbirine karışmayan gerçek renkleri yansıtırken, karanlık ve parlak sahnelerde de net görüntü sağlayarak tüketicisine en doğal görüntüyü sunuyor. 100Hz teknolojisiyle, diğer standart LCD televizyonlara göre 2 kat daha hızlı çalışan ürün; spor müsabakaları gibi hareketli resimlerde de tüm detayları yakalamanıza fırsat tanıyarak daha keyifli bir seyir sağlıyor.
 

İçinde barındırdığı geliştirilmiş FRC Motion Compensation mikroişlemcisi sayesinde yayındaki görüntü karelerini analiz eden Arçelik televizyonlar, hareketli iki kare arasında bir matematik model çerçevesinde hesaplanarak eklenen görüntü kareleriyle hareketin “tümüyle kesintisiz” olmasını da sağlıyor.

Arçelik’in 100Hz Motion Plus serisi LCD televizyonlarına ait iletişim çalışmaları kapsamında yayınladığı reklam filmi de izleyiciden büyük ilgi topluyor. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ve Erman Toroğlu’nun Çelik’e eşlik ettiği bu reklam filminde, Arçelik 100Hz Motion Plus serisi LCD televizyonların, 2 kat daha net görüntü sağlayarak özellikle futboldaki yanlış kararların da önlenebileceği esprili bir şekilde vurgulanıyor.

 

Diğer Haber Başlıkları

 Ocak 2010 Kredi Kartı Uygulamamız
 Soğutma Sanatı ArtCool Frame Klima Serisi
 Fatura Canavarına Etkin Çözüm INVERTER Klimada
 Grundig Amerikadan Tasarım Ödülü Aldı
 Yeni Orbital En Verimli Buzdolabı
Anket
Sitemizde Hangi Kartın Geçerli Olmasını İstersiniz?
Maximum
Advantage
Cardfinans
Asya Card
arçelik'ten HABERLER
Tüm Haberler
En Çok Satan Ürünler
ARÇELİK 6355 YP 1800 WATT ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
ARÇELİK K 3200 TELVE TÜRK KAHVE MAKİNESİ
ARÇELİK K 2705 EKMEK YAPMAK MAKİNESİ
ARÇELİK K 3190 TELVE TÜRK KAHVE MAKİNESİ
ARÇELİK K 2715 ÇİFT HAZNELİ EKMEK YAPMA MAKİNASI
ARÇELİK 6230 HT 3 PROGRAMLI A SINIFI BULAŞIK MAKİNESİ
ARÇELİK MD 564 IZGARALI MİKRODALGA FIRIN
ARÇELİK 2770 KT 7 KG YOĞUNLAŞTIRMALI ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ
ARÇELİK K 3282 IM INOX ÇAY TİRYAKİ ÇAY MAKİNASİ
ARÇELİK 3285 P SEMAVER
ARÇELİK 565 S MİRODALGA FIRIN
ARÇELİK 70110 - 70111 CK 7.000 BTU A SINIFI KİLMA
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Sipariş İşlemleri
Sipariş İzleme
Sipariş Yardım Formu
Ödeme Bildirim Formu
Alışveriş İşlemleri
Alışveriş Sepeti
Alışveriş Listesi
Alarm Listesi
Ana Sayfa
Müşteri Hizmetleri
Hesap Numaraları
İletişim
Bu sitede HemenAl E-Ticaret Yazılımı kullanılmaktadır.