Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kurumsal Yeni Üyelik Sıkça Sorulan Sorular İletişim
Beyaz Eşya LCD - LED Televizyon Tüketici Elektroniği Ankastre Klima Elektrikli Süpürgeler Küçük Ev Aletleri Isıtma Sistemleri Bilgisayar Sony
Ürün Grupları
E-Posta Listesi

arçelik'ten HABERLER

13.03.2009 16:42:00
Grundig Amerikadan Tasarım Ödülü Aldı

Grundig LCD Televizyona ABD’den “Good Design” Tasarım Ödülü


Grundig, Chameleon 2 18,5” LCD televizyonu ile, Amerika’daki The Chicago Athenaeum (Mimari ve Tasarım Müzesi) tarafından “Good Design” ödülüne layık görüldü.
 
 
Amerika’daki The Chicago Athenaeum (Mimari ve Tasarım Müzesi) tarafından, 1950’den bu yana düzenlenen ve inovasyon ile tasarımın sembolü olarak görülen “2008 Good Design” ödülünü Grundig markalı Chameleon 2 18,5” LCD televizyon almaya hak kazandı.  Grundig Chameleon 2 18,5” LCD televizyon, teknoloji, estetik, kalite ve fonksiyonellik gibi kriterlerin yanı sıra, özellikle kendi alanına getirdiği farklı tasarım anlayışı ve özgünlüğü dikkate alınarak değerlendirildi.


 
 
  
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dünya çapında en eski ve önde gelen tasarım ödüllerinden biri olan “Good Design”ın bu yılki yarışmasında, önde gelen global markalar ‘ürün tasarımı’ ve ‘grafik tasarım’ olmak üzere iki ana kategoride değerlendirildiler. Ürün tasarımı kategorisi altında, 48 ülkeden katılan yüzlerce ürün; elektronik, otomotiv, aydınlatma, ofis ve ev mobilyaları başta olmak üzere 19 farklı alanda yarıştı. Dünya pazarını rekabetçi ürünleriyle yönlendiren ve hem üretici hem de tasarımcıların ödüllendirildiği yarışmanın jürisi, geçtiğimiz ay içerisinde New York ve Los Angeles’ta bir araya gelerek tasarım ile inovasyonun paralel bir şekilde hızla ilerlediği bu dönemde, tasarımlara yansıtılan özgünlüğün önemini vurguladı. Yarışmayla ilgili The Chicagao Athenaeum resmi web sitesinde de ödül almaya hak kazanan ürünler sergilenmektedir.
 
Geçtiğimiz yıl, Türkiye’den ilk defa “Good Design” tasarım ödülünü, Grundig tesislerinde üretilen L serisi 32” LCD model televizyon almıştı.
 
Grundig Chameleon 2  18,5” LCD televizyon parlak ve ince kabinleriyle odalarda farklı bir hava yaratıyor. 18,5” geniş ekran boyutunda sunulan Grundig Chameleon parlak transparan kabiniyle çoklu dekoratif renk ve tasarım seçenekleriyle kişiselleştirilebilen ve  dekorasyona göre seçilebilen bir tasarım sunuyor.
 
Tasarım özelliklerinin yanı sıra, vision art görüntü teknolojisi sayesinde nefes kesici bir görüntü teknolojisi sunmaktadır. Ayrıca opsiyon olarak sunulan USB girişi ile kamera, dvd player, hard disk gibi USB’li harici cihazlara kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.
 
Ayrıca, Grundig Chameleon 2 18,5” LCD televizyon, LCD televizyonların standardı olarak bilinen ayak formunu tasarımın içine dahil ederek, özgün bir tasarım sunmaktadır.
 
 


Diğer Haber Başlıkları

 Ocak 2010 Kredi Kartı Uygulamamız
 Soğutma Sanatı ArtCool Frame Klima Serisi
 Arçelik 100hz LCD ile Daha Net Görüntüler
 Fatura Canavarına Etkin Çözüm INVERTER Klimada
 Yeni Orbital En Verimli Buzdolabı
Anket
Sitemizde Hangi Kartın Geçerli Olmasını İstersiniz?
Maximum
Advantage
Cardfinans
Asya Card
arçelik'ten HABERLER
Tüm Haberler
En Çok Satan Ürünler
ARÇELİK 6355 YP 1800 WATT ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
ARÇELİK K 3200 TELVE TÜRK KAHVE MAKİNESİ
ARÇELİK K 2705 EKMEK YAPMAK MAKİNESİ
ARÇELİK K 3190 TELVE TÜRK KAHVE MAKİNESİ
ARÇELİK K 2715 ÇİFT HAZNELİ EKMEK YAPMA MAKİNASI
ARÇELİK 6230 HT 3 PROGRAMLI A SINIFI BULAŞIK MAKİNESİ
ARÇELİK MD 564 IZGARALI MİKRODALGA FIRIN
ARÇELİK 2770 KT 7 KG YOĞUNLAŞTIRMALI ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ
ARÇELİK K 3282 IM INOX ÇAY TİRYAKİ ÇAY MAKİNASİ
ARÇELİK 3285 P SEMAVER
ARÇELİK 565 S MİRODALGA FIRIN
ARÇELİK 70110 - 70111 CK 7.000 BTU A SINIFI KİLMA
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Sipariş İşlemleri
Sipariş İzleme
Sipariş Yardım Formu
Ödeme Bildirim Formu
Alışveriş İşlemleri
Alışveriş Sepeti
Alışveriş Listesi
Alarm Listesi
Ana Sayfa
Müşteri Hizmetleri
Hesap Numaraları
İletişim
Bu sitede HemenAl E-Ticaret Yazılımı kullanılmaktadır.